Studio grafiki użytkowej
projektowanie graficzne

s t u d i o OKO GRAPhia

Studio grafiki

OKO GRAPhia jest polsko - holenderskim studiem komunikacji wizualnej specjalizującym się w projektowaniu graficznym, typografii, reklamie i ilustracji. Od 2005 roku łączymy doświadczenie z nowoczesnymi metodami projektowania. W naszej ofercie znajduje się pełen wachlarz usług związanych z projektowaniem grafiki użytkowej. Naszą specjalnością są kampanie reklamowe, projekty logo, książki, katalogi, czasopisma, plakaty, foldery, broszury oraz identyfikacja wizualna przedsiębiorstw. Poza tradycyjną grafiką użytkową, zajmujemy się też ilustracją, fotografią, graffiti i komiksem.

Projektowanie graficzne

Grafika użytkowa jest najbardziej uniwersalną dziedziną sztuki wizualnej. Grafika tłumaczy, zdobi, identyfikuje, krytykuje: wywiera wpływ na otaczający nas świat. Napotykamy ją na ulicznych bilbordach, na paczkach papierosów, tabletkach przeciwbólowych, jej wyrazem jest logo na naszej koszulce, metka od marynarki lub książka którą czytamy. Grafika użytkowa informuje, gra na emocjach i pomaga ustosunkować się do świata wokół nas. Naszym zadaniem jako profesjonalnych grafików jest przetłumaczenie potrzeb i informacji na język emocji i wyrażenie w formie graficznej.

Identyfikacja wizualna

Studio OKO GRAPhia posiada długoletnie doświadczenie w opracowywaniu systemów identyfikacji wizualnej dla firm i organizacji globalnych jak i firm z sektora średnich i małych przedsiębiorstw oraz marek, które dopiero się kształtują lub wchodzą na rynek z ambicją odegrania na nim większej roli. Oferujemy naszym klientom projekty identyfikacji wizualnej na najwyższym, europejskim poziomie. Każde opracowanie identyfikacji wizualnej rozpoczynamy od analizy firmy. Uwzględniamy aktualne trendy i przeznaczenie projektu, zwracamy uwagę na profil grupy docelowej, analizujemy wizerunek firm konkurencyjnych i wypracowujemy nowy, unikatowy projekt graficzny. Kładziemy szczególny nacisk na wysoki poziom estetyczny naszych kreacji.

Wizerunek firmy

Wizerunek twojej firmy

Gdy początkująca firma wchodzi na rynek, pierwszym zadaniem jakie sobie ona stawia jest wykreowanie własnego wizerunku czyli tożsamości, tak by stać się rozpoznawalną na tle innych przedsiębiorstw ...

marka firmy

Logo - znak firmowy

Logo jest podstawowym i niezbędnym elementem wizerunku, tożsamości twojej firmy. Od niego wszystko się zaczyna. Będąc właścicielem unikalnego logo, budzisz w klientach zaufanie, zyskujesz ich uznanie...

Projektowanie publikacji i reklamy

Od 2005 roku łączymy doświadczenie z nowoczesnymi metodami projektowania. W naszej ofercie znajduje się pełen wachlarz usług związanych z projektowaniem grafiki użytkowej. Naszą specjalnością są kampanie reklamowe, książki, katalogi, czasopisma, plakaty, foldery, broszury ... Poza tradycyjną grafiką użytkową, zajmujemy się też ilustracją, fotografią, graffiti i komiksem.

Projektowanie ulotek

Projektowanie ulotek

Ulotka jest najtańszą i zapewne dlatego najbardziej rozpowszechnioną formą drukowanej reklamy. Ulotki spotyka się na każdym kroku ...

Projektowanie broszur

Projektowanie broszur

Broszura jest jednym ze skutecznych sposobów informowania klienta o firmie, organizacji, produkcie czy też wydarzeniu. ...

Projektowanie czasopisma

Projektowanie czasopism

OKO GRAPhia zajmuje się profesjonalnym projektowaniem czasopism. Począwszy od gazet, magazynów branżowych, magazynów reklamowych ...

Projektowanie książek

Projektowanie książek

Okładka, typografia, wybór papieru, kompozycja, format, sposób jej szycia czy klejenia są najważniejszymi elementami projektowania książki ...

Najnowsze projekty

 • Włoschy, Sorrento

  Identyfikacja wizualna agencji turystycznej Vaili Travel

  OKO GRAPhia opracowała wizerunek graficzny dla agencji turustycznej Vaili Travel. Vaili jest włoskią firmą z siedzibą w Sorrento.

 • Berlin, Niemcy

  Seria książek dla wydawnictwa prawniczego De Iure

  Blisko 4 lata współpracujemy z wydawnictwem De Iure dla którego, projektujemy książki naukowe, podreczniki, tłumaczenia i inne publikacje prawnicze.

 • Bezpieczeństwo Danych Osobowych, Wrocław

  Wizerunek dla firmy 2Lex

  Dla firmy 2Lex zrealizowaliśmy identyfikację wizualną oraz komplet materiałów promocyjnych. Wrocławska firma 2Lex zajmuje się bezpieczeństwem danych osobowych oraz doradztwem gospodarczym.

 • Targiturystyczne Beleef Italië, Zamek de Haar, Holandia

  Projekt stoiska dla agencji turystycznej Zuid Italie Reizen

  Zuid Italie Reizen jest holendersko - włoskią agencją turystyczną z siedzibą w Amsterdamie dla której zaprojektowaliśmy stoisko oraz materiały promocyjne na targi turystyczne.

 • De Lier, Holandia

  Nowa siedziba firmy Agrolux

  Współpracę z Agroluxem rozpoczęliśmy w 2008 roku, projektując identyfikację wizualną dla początkującej wtedy firmy. Po dziesięciu latach firma Agrolux stała się jednym z przodujących producentów sprzętu oświetleniowego na świecie.

 • Enschede, Holandia

  Nowy wizerunek firmy Aqualinq

  Nasze studio opracowało nową identyfikację wizualną dla firmy Aqualinq, niezależnego konsultanta w zakresie zarządzania miejską siecią wodociągową w Enschede.

 • Targi Duikvaker 2017 - Expo in Houten, Holandia

  Projekt stoiska targowego dla Carpe Diem Malediven

  Carpe Diem Maldives to sieć luksusowych statków safari pływających na Malediwach dla których opracowaliśmy projekt stoiska oraz materiały promocyjne na targi turystyczne Duikvaker 2017 - Expo in Houten.

 • Rotterdam, Holandia

  Wizerunek firmy budowlanej A'dam Onderhoud

  Dla roterdamskiej firmy budowlanej A'dam Onderhoud zrealizowaliśmy komplet materiałów promocyjnych i identyfikacji wizualnej, z nowym logotypem włącznie.