Projektowanie ulotek
projektujemy ulotki składane i standardowe

Profesjonalne projektowanie ulotek

Ulotka jest najtańszą i zapewne dlatego najbardziej rozpowszechnioną formą drukowanej reklamy. Ulotki spotyka się na każdym kroku. W sklepie, skrzynce pocztowej, za wycieraczką auta lub w każdym innym miejscu, które daje szansę spotkania potencjalnego klienta. Studio OKO GRAPhia specjalizuje się w kompleksowej obsłudze w obrębie produkcji ulotek - od przygotowania projektu aż do druku.

 

Co to jest ulotka...

Ulotka to bardzo często stosowane źródło wiedzy o organizacji, materiał reklamowo-informacyjny, którego przeczytanie powinno zająć jak najmniej czasu, a jednocześnie dostarczyć jak największej ilości informacji. Informacje, które zostaną umieszczone na ulotce powinny być rzeczowe i konkretne – wymaga to bardzo precyzyjnego określenia jej celu. Przy konstrukcji ulotki często stosowane są podtytuły, śródtytuły oraz wypunktowania, które pozwalają zapewnić zwięzłość. Inaczej będzie przygotowana ulotka, której zadaniem jest informować o działaniach organizacji, inaczej taka, która zaprasza na koncert.

 

Ulotki składane
 

Rodzaje ulotek

Ulotki są uznawane za najlepszą formę reklamy. Niewielki rozmiar oraz możliwość zawarcia na niej dowolnej ilości treści sprawia, że doskonale trafiają do klientów. Szeroki wybór kształtów oraz rodzajów pozwala każdej firmie odpowiednią dla nich informację reklamową. Umieszczenie na nich przyjemnej dla oka grafiki dodatkowo przyciąga wzrok. Jest to również doskonały sposób, by przekazać najważniejsze informacje o firmie. Rodzaje ulotek reklamowych są określane poprzez rodzaj zagięcia (falcowania). Ulotki mogą różnić się formatem - od bardzo dużych do małych, nawet wielości wizytówki.

 

Ulotka standardowa

Ulotka standardowa dwustronna


Ulotka składana na pół

Ulotka składana na pół


Ulotka składana w cetkę

Ulotka składana w cetkę


Ulotka składana w zetkę

Ulotka składana w zetkę


Ulotki nietypowe

Oczywiście istnieje możliwość zaprojektowania ulotki odbiegającej od powszechnie przyjętych standardów. Papier pozwala wyczarować cuda, można go sładać na wiele różnych sposobów, wystarczy tylko odrobina wyobraźni.

Ulotki składane nietypowo

Projektowanie ulotek

Studio OKO GRAPia projektuje ulotki z indywidualnym podejściem do potrzeb klienta. Oferujemy niepowtarzalne i oryginalne projekty ulotek oraz zapewnimy fachową pomoc i doradztwo. Wiedza, doświadczenie, wyobraźnia artystyczna, nowoczesność, profesjonalny design to tylko część atutów jakimi może poszczyć się nasze studio.

 

 

Proces projektowanie ulotki

Każdy projekt traktujemy indywidualnie, gwarantuje to niepowtarzalność jego wyglądu. Dlatego bezpośredni kontakt z naszymi klientami stanowi podstawę naszej pracy. W czasie osobistej rozmowy ze zleceniodawcą staramy się zebrać jak najwięcej informacji dotyczących przyszłego projektu.

Zdaża się że ze względu na odległość osobisty kontakt z klientem jest niemożliwy. Daltego istnieje możliwość kontaktu z nami przy pomocy e-maila, skype'a lub też drogą telefoniczną.

Aby stworzyć profesjonalną ulokę, musimy dowiedzieć się wszystkiego, czego oczekujesz. Musimy znać nie tylko cel realizacji, ale przede wszystkim dobrze poznać twoją dzialalność.

Przed rozpoczęciem pracy nad ulotką należy przygotować:

  • teksty
  • zdjęcia lub ilustracje

Zdjęcia powinny być dostarczone w rozdzielczości 300dpi. Jeżeli nie posiadasz zdjęć możemy wykożystać zdjęcia z własnych zasobów, istnieje też możliwość ich kupna z internetowych banków zdjeć. Możemy też wykonać zdjęcia specjalnie dla potrzeb danego projeku. Z chęcią możemy zająć się zilustrowaniem twojej ulotki.

Po otrzymaniu wszystkich materiałów i informacji możemy rozpocząć pracę nad projektem. Proces tworzenia rozpoczyna się od idei na podstawie której powstają pierwsze szkice.

Ekperymentujemy z papierem, liternictwem, kolorem i formą staramy się mieszać różne techniki aby uzyskać niespotykany i oryginalny efekt.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest wpełni zadowolony z projektu i zaakceptuje jego końcowy efekt.

 

projekty ulotek
 

Ile kosztuje projekt ulotki?

Indywidualne podejście do każdego zleconego projektu wymaga od nas elastyczności cenowej. Staramy się zadowolić zarówno duże korporacje, małe firmy i organizacje czy też osoby prywatne.

Zawsze z góry ustalamy z naszymi klientami cenę za dany projekt.
Ilość szkiców czy długość trwania projektu nie ma wpływu na z góry ustaloną cenę. W przypadku dużych (długotrwałych) projektów możemy poprosić zleceniodawcę o zaliczkę.

 

Jeżeli poszukują Państwo wsparcia w budowaniu ciekawych i skutecznych rozwiązań wizerunkowych – zachęcamy do podjęcia współpracy. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub mają pytania prosimy o kontakt.
T: +31 630 041 951
E: info@okographia.com