Banery na ogrodzenia
projektowanie banerów na ogrodzenia budowlane

Reklama na ogrodzeniach tymczasowych

Studio OKO GRAPhia zajmuje się projektowaniem banerów na tymczasowe ogrodzenia. Od banerów na ogrodzenia budowlane, festiwalowe do banerów promujących imprezy sportowe. Oferujemy niepowtarzalne projekty banerów oraz zapewnimy fachową pomoc i doradztwo. Doświadczenie, wyobraźnia artystyczna, nowoczesny design to tylko część atutów które możemy zaoferowac naszym klientom.

 

Banery na ogrodzeniach

Ogrodzenie tymczasowe to doskonałe miejsce do umieszczenie baneru reklamowego. Spotykamy je w wokół placów budowy, remontowanych budynków na festiwalach lub imprezach sportowych. Ustawiane w atrakcyjnych lokalizacjach, zachęca do traktowania ich jako atrakcyjnej przestrzeni reklamowej. Banery na ogrodzeniach budowlanych są idealnym rozwiązaniem, nie tylko ze względów promocyjnych, ale również i estetycznych, ponieważ wiele obiektów i przestrzeni wymaga zasłonięcia oraz odizolowania od ruchu miejskiego na czas wykonywanych prac. Banery na ogrodzeniach tymczasowych mogą więc spełniać funkcję promocyjną lub po prostu dekoracyjną.

 

banery tymczasowe

 

Projektowanie banerów na ogrodzenia tymczasowe

Banery na ogrodzeniu budowlanym doskonale nadają się do promowania wydarzenia, Twojej usługi lub produktu. Ze względu na stosunkowo duży rozmiar są one dobrze widoczna z dużej odległości zarówno dla kierowców, rowerzystów i pieszych. OKO GRAPhia tworzy banery na potrzeby firm, organizacji oraz osób prywatnych. Projektujemy banery na tymczasowe ogrodzenia, ogrodzenia domów oraz banery na barierki ochronne w każdym rozmiarze.

 

 

banery na bramki

 

Druk banerów na ogrodzenia

Studio OKO GRAPia realizuje banery na ogrodzenia z indywidualnym podejściem do potrzeb klienta. Oczywiście jesteśmy również w stanie zadbać o ich profesjonalną produkcję. Dzięki znajomości trendów graficznych, rynku, materiałów oraz najnowszych rozwiązań poligraficznych drukujemy banery na ogrodzenia na wysokim poziomie i konkurencyjnych cenach.

 

banery reklamowe na bramki

 

 

Wybór materiału

Najczęściej stosowanymi materiałami w druku banerów ogrodzeniowych są: frontlit i siatka mesh. Być może nie wiesz, który materiał najlepiej pasuje do Twojego baneru? W zależności od tego, czy chcesz powiesić swój baner wewnątrz, czy na zewnątrz, chętnie pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru.

 

  • Siatka mesh
    Siatka mesh jest stosowana do banerów wiesznych na elewacjach lub rusztowaniach budynków. Wyróżnia się trwałością, imponującym formatem i dość niską ceną. Siatka przepuszcza powietrze, światło i dźwięk – przez co może być stosowana także na powierzchniach z oknami.
  •  

  • Frontlit
    Frontlit to materiał o strukturze siatki poliestrowej, której włókna czyli osnowa zatopione są w PCV. Materiał tworzy jednolitą powierzchnię przypominającą ceratę. Frontlit przeznaczony do banerów wiszących na ogrodzeniach lub fasadach budynków. Frontlit nie przepuszczają światła i wiatru.
  •  

 

reklama frontlit

 

Jesteś ciekaw, ile kosztuje projekt baneru na ogrodzenie?


Zapraszamy do współpracy!