Banery na rusztowania - projektowanie banerów na rusztowania budowlane

Banery na rusztowania

Rusztowanie jako nośnik reklamy

Chcesz wypromować swoją firmę budowlaną, produkt lub inną działalność gospodarczą? Z banerami na rusztowania zaprojektowanymi przez studio OKO GRAPhia wyróżnisz się na ulicach. Jesteśmy w stanie stworzyć projekt banneru na rusztowanie budowlane w prawie każdym rozmiarze i konkurencyjnej cenie.

 

Banery na rusztowaniach

Banery siatkowe przymocowane do rusztowań służą do ochrony przed spadającymi odpadami budowlanymi. Spotykamy je na rusztowaniach firm budowlanych, mogą one osiągać gigantyczne rozmiary zakrywając cale ściany budynków. Rusztowania budowlane stawiane są często w atrakcyjnych miejscach, takich jak centra miast są wiec bardzo skutecznym nośnikiem reklamy.

 

Reklama na banerach siatkowych

 

Projektowanie baneru na rusztowanie

OKO GRAPhia zaprojektuje baner na rusztowanie w dowolnym stylu. Projektujemy atrakcyjne banery siatkowe na duże rusztowania, banery winylowe na małe konstrukcje. Od banerów raklamujacych firmy budowlane, deweloperów, architektow, sklepy i galerie handlowe do banerów dekoracyjnych. Projektowane przez nas banery rusztowaniowe są funkcjonalne, profesjonalne, stylowe i zawsze w pełni odzwierciedlające życzenia naszych klientów.

 

 

Baner na rusztowanie

 

Druk baneru na rusztowanie

Proponujemy wysokiej jakości druk banerów na rusztowania w przyjaznej środowisku technologii. Krawędzie banerów są wzmacnione zgrzewem oraz posiadają oczka lub rękawy umożliwiające szybki montaż. Wykończenia na potrzeby montażu może być zastosowana ze wszystkich stron banera. Banery na duze rusztowania drukowane sa na siatce mesh. Siatka mesh wyróżnia się trwałością, imponującym formatem i dość niską ceną. Siatka przepuszcza powietrze, światło i dźwięk – przez co może być stosowana także na powierzchniach z oknami.

 

 

Druk banerów na rusztowania

 

 

Jesteś ciekaw, ile kosztuje projekt baneru na rusztowanie?


Zapraszamy do współpracy!