Banery reklamowe
Opracowanie graficzne i druk banerów reklamowych

Projekty i druk banerów reklamowych

Szukasz skutecznej promocji? Chcesz aby klienci Cię zauważyli ? Baner reklamowy to idealny materiał promocyjny na każdą okazję. Jest to najtańszy i najszybszy sposób na reklamę zewnętrzną. Zajmujemy się projektowaniem banerów reklamowych niezależnie od ich przeznaczenia. Od banerów na ogrodzenia, na rusztowania budowlane, na barierki ochronne do banerów przeznaczonych na stoiska targowe, witryny sklepowe lub ściany budynków. OKO GRAPhia projektuje banery reklamowe w różnych rozmiarach i zawsze nw konkurencyjnej cenie.

 

Banery reklamowe

Banery reklamowe spotykamy wzdłuż drogi, na obiektach handlowych, w biurach i na imprezach w różnych kształtach i rozmiarach. Dobrze zaprojektowane banery skutecznie przyciągają uwagę potencjalnych klientów dzięki dużemu formatowi. Dużą zaletą banerów reklamowych jest banalnie prosty montaż i demontaż. Można je montować na specjalnie do tego przeznaczonych aluminiowych ramach, lub bezpośrednio na ogrodzeniach, barierkach lub rusztowaniach budowlanych.

 

Reklama na banerach

 

Projektowanie banerów

OKO GRAPhia to odpowiednie miejsce do zaprojektowania Twojego baneru reklamowego. Projektowanie banera to coś więcej niż tylko połączenie sloganu i ładnego zdjęcia. Baner musi pasować do wizerunku Twojej firmy, a także musi przemawiać do Twoich klientów. Niezależnie od tego, czy chcesz sprzedać swój produkt, czy zaprezentować swoją firmę lub usługę; profesjonalny projekt da Ci pewność, że Twój baner przyciągnie wzrok i zachęci odbiorcę do działania. Chcesz zaprojektować baner? Skontaktuj się z nami!

 

 

Projekt banerów na festiwal

 

Druk banerów reklamowych

Proponujemy wysokiej jakości druk banerów reklamowych w przyjaznej środowisku technologii. Nasze banery posiadą zgrzew wzmacniający krawędzie oraz oczka umożliwiające szybki montaż np. za pomocą opasek zaciskowych lub linki gumowanej. Dukowane sa na wytrzymałych materiałach odpornych na warunki atmosferyczne.

 

Banery firmowe

 

Wysokiej jakości banery w dowolnym rozmiarze

Projektujemy i drukujemy banery na zamówienie w dowolnym formacie. Banery możemy wydrukować do maksymalnego rozmiaru 5 metrów.

 

Reclama zewnętrzna

 

Wybór materiału

Najczęściej stosowanymi materiałami w druku banerów są: frontlit, siatka mesh oraz blockout. Być może nie wiesz, który materiał najlepiej pasuje do Twojego baneru? W zależności od tego, czy chcesz powiesić swój baner wewnątrz, czy na zewnątrz, chętnie pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru.

 
  • Siatka mesh  Siatka mesh jest stosowana do banerów wiesznych na elewacjach lub rusztowaniach budynków. Wyróżnia się trwałością, imponującym formatem i dość niską ceną. Siatka przepuszcza powietrze, światło i dźwięk – przez co może być stosowana także na powierzchniach z oknami.
  •  
  • Frontlit  Frontlit to materiał o strukturze siatki poliestrowej, której włókna czyli osnowa zatopione są w PCV. Materiał tworzy jednolitą powierzchnię przypominającą ceratę. Frontlit przeznaczony do banerów wiszących na ogrodzeniach lub fasadach budynków. Frontlit nie przepuszczają światła i wiatru.
  •  
  • Blockout  Blockout to materiał winylowy, który nie pozwala na przenikanie światła. Charakteryzuje się dużą odpornością na rozwarstwienia i rozdarcia oraz daje możliwość zadruku dwustronnego.

 

 

Druk banerów

 

Wykończenia na potrzeby montażu

Krawędzie banerów są wzmacnione zgrzewem oraz posiadają oczka lub rękawy umożliwiające szybki montaż. Wykończenia na potrzeby montażu może być zastosowana ze wszystkich stron banera.

 

Jesteś ciekaw, ile kosztuje projekt baneru reklamowego?


Zapraszamy do współpracy!