Projekty etykiet i podstawek pod piwo

Projektowanie etykiet na piwo

Szukasz oryginalnych projektów etykiet lub podstawek pod piwo? Studio OKO GRAPhia specjalizuje się w projektowaniu etykiet na butelki do piwa. Łącząc naszą doświadczeni i kreatyw noś wykonujemy unikalne etykiety do piwa zarówno dla dużych browarów piwnych, małych browarów rzemieślniczych oraz osób prywatnych!

 

Etykiety na piwo

Polskie browarnictwo cieszy się dobrą opinią i jest znane na całym świecie. Największe polskie marki, Kasztelan, Okocim, Tyskie od lat bardzo dobrze radzą sobie na międzynarodowym rynku. Rosnące zainteresowanie piwami rzemieślniczymi sprawia, że coraz więcej mniejszych browarów staje się coraz bardziej popularnych. Co się z tym wiąże więcej małych browarów szuka odpowiednich etykiet dla swojej marki piwa. Dobra etykieta na butelce piwa oprócz ważnych informacji nadaje produktowi profesjonalny wygląd, który jest niezbędny do optymalnego wprowadzenia produktu na rynek. Etykieta jest podstawowym sposobem informowania konsumenta zarówno o producencie jak i o samym trunku. Co może lub musi znajdować się na etykiecie, określa europejskie rozporządzenie w sprawie etykietowania.

 

Zgodnie przepisami etykieta musi zawierać:

  • ilość netto ,
  • datę minimalnej trwałości,
  • zawartość alkoholu.

 

Ponadto istnieje europejskie rozporządzenie, które mówi, że na butelce piwa musi znaleźć się:

  • nazwa i opis towaru zgodnie z ustawą o towarach,
  • wykaz składników (jeszcze nieobowiązkowy dla piwa >1,2% alkoholu),
  • dane producenta, pakującego i sprzedawcy,
  • partia produkcyjna,
  • wartość odżywcza (jeszcze nieobowiązkowa dla piwa > 1,2% alkoholu).

 

 

Projekty etykiet na piwo

 

Projektowanie etykiety na piwo

Etykieta na butelce piwa zawiera informacje o składnikach i wartościach odżywczych produktu. Istotne jest również, aby etykieta zwiększała atrakcyjność produktu i wyglądała rozpoznawalnie dla konsumenta. Etykiety przyciągają uwagę, generują sprzedaż oraz reprezentują markę piwa i browaru. Szukasz unikalnego i profesjonalnego projektu etykiety na piwo? OKO GRAPhia z przyjemnością zaprojektuje dla Ciebie etykiety na piwo. Eleganckie lub modne, nowoczesne lub klasyczne. Nasze etykiety na piwo są profesjonalnie i nie szblonowe. Zapewniamy wysokiej jakości projekty w konkurencyjnej cenie. Zapraszamy do współpracy.
Na zdrowie!!!

 

 

Piwo - projekty etykiet

 

Własne etykiety na piwo

Profesjonalnie zaprojektowane etykiety na piwo nie są wyłącznie dla dużych producentów, ale także dla osób prywatnych zajmujących się warzeniem piwa. Co myślisz o pysznym piwe wyprodukowanym domowym sposobem z własną etykietą…? Etykiety na piwo z firmowym logo idealnie sprawdzą się jako upominek reklamowy np. jako upominek dla pracowników lub klientów. Jest to także oryginalny sposób na zareklamowanie firmy cateringowej, restauracji, koncertu, klubu etc.

 

Etykiety na browary

 

Projektowanie i produkcja podstawek pod piwo

Wszyscy znamy podstawki pod piwo. Spotykasz je na festiwalach w knajpach, barach, restauracjach, których personel starannie umieszcza je pod Twoim napojem. Podstawki pod piwo są idealnym środkiem reklamowym. Dzięki podstawkom piwnym możesz łatwo i tanio wypromować produkt, firmę lub wydarzenie. Reklama na podstawkach daje możliwość dotarcia do dużej publiczności w oryginalny sposób.

Chciałbyś zaprojektować podstawki pod piwo które będą Twój produkt? Oprócz etykiet na butelki specjalizujemy się także w projektowaniu i produkcji profesjonalnych podstawek pod napoje. Tworzymy podstawki okrągłe lub kwadratowe lub wyróżniający się rozmiarem i kształtem, z nadrukiem z jedno lub dwustronnym.

 

Projektowanie podstawek pod piwo

 

Jesteś ciekaw, ile kosztuje projekt etkiety na piwo?


Zapraszamy do współpracy!