Etykiety ogrodnicze

Etykiety ogrodnicze

Piękne kwiaty, drzewka owocowe, warzywa, unikatowe rodzaje roślin ozdabiające nasze mieszkania i ogrody wymagają od hodowców dużego poświęcenia, wiedzy. Ogrodnictwo to działalność wjątkowa. Dlatego każdy uprawiany gatunek kwiatów i roślin potrzebuje wyjątkowej etykiety. Niezależnie od tego, czy chodzi o etykiety samoprzylepne, etykiety obrazkowe, etykiety wiszące, etykiety zatrzaskowe czy też osłonki na doniczki i opakowania do kwiatów. Od lat z pasją projektujemy etykiety oraz opakowania na kwiaty, rośliny, warzywa i owoce dla szklarni, sklepów ogrodniczych, hodowców i osob prywatnych.

 

Etykiety do roślin

Etykiety roślinne stosowane są w ogrodniczej do oznakowania roślin, mają za zadanie ułatwienie kupującym identyfikację roślin oraz zawieraja informacje o ich wymaganiach. Etykieta rośliny pełni zatem funkcję informacyjną. Oprócz funkcji nośnika informacji etykiety roślinne są ważnym narzędziem sprzedaży, zwiększają atrakcyjność produktu, przyciągają uwagę, generują sprzedaż i reprezentują nie tylko odmianę rośliny ale także jej hodowcy. Etykiety ogrodnicze są wiec doskonałym narzędziem promującym.

W branży ogrodniczej wykorzystywanych jest wiele rodzajów etykiet roślinnych. Od etykiet samoprzylepnych, etykiet obrazkowych, wiszących, wtykanych, etykiet zatrzaskowych do rączkek mocowanych do doniczek. Etykiety do roślin i kwiatów są również dostępne w różnych rozmiarach. Wybór jest ogromny.

 

 

Etykiety roślinne

 

Projektowanie etykiet dla branży ogrodniczej

Etykiety ogrodnicze są wizytówkami Twoich roślin, a tym samym Twojej działalności gospodarczej. Dzięki estetycznej i nieszablonowo zaprojektowanej etykiecie sprawisz, że Twoje rośliny będą widoczne i zapewnisz rozpoznawalność swojej firmy wśród klientów. OKO GRAPhia specjalizuje się w projektowaniu etykiet dla branży ogrodniczej: centrów ogrodniczych, plantatorów, szkółek, szklarni i sklepów. Zajmujemy się całym procesem od projektu, fotografii, ilustracji po druk i logistykę.

Popularne typy etykiet dla roślin, drzew i kwiatów:

 

Projektowanie etykiet dla branży ogrodniczej

 

Etykiety wtykane w glebę

Etykiety wtykane są najbardziej popularną formą etykiet w branży kwiatowej. Etykiety wtykane można szybko i łatwo umieścić w glebie, bez użycia patyczków lub gumek, dzięki czemu dotykanie rośliny lub kwiatu jest ograniczone. Nasze studio projektuje etykiety wtykane w dowolnym formacie i kształcie.

 

Projekty etykiet wtykanych

 

Przywieszki roślinne

Etykiety wiszące są często stosowane w branży ogrodniczej. Przywieszki mogą być zaprojektowane i wydrukowane całkowicie zgodnie z Twoi życzeniem. Etykiety wiszące do roślin mogą być projektowane i produkowane w dowolnych formatach, kształtach. Przywieszki roślinne można zawiesić bezpośrednio na roślinach lub mogą być one zawieszone na specjalnym patyczku i wetknięte w glebę.

 

Przywieszki roślinne

 

Etykiety zatrzaskowe na doniczki

Doniczka jest kompletna tylko z pięknie zaprojektowaną etykietą zatrzaskową. Etykiety Click nie są wbite w ziemię, ale mocowane na krawędzi doniczki. Etykiety zatrzaskowe można łatwo przymocować do doniczki jednym kliknięciem.

 

Etykiety zatrzaskowe na doniczki >

 

Etykieta jako rączka do doniczki

Rączki do doniczek to przykład połączenia etykiety ogrodniczej z doniczką lub kontenerem do roślin. Etykieta w formie rączki jest bardzo funkcjonalna, konsumenci mogą bez problemu nieść roslinę trzymając ją za etykietę. Rączki mogą być wykożystywane do pojedyńczych donic, tacek oraz kontenerów. Pięknie zaprojektowana rączka jest nie tylko funkcjonalna. Profesjonalnie zaprojektowana rączka na doniczkę podkreśla atrakcyjność rosliny i w oryginalny sposób promuje twoją firmę.

 

Projektowanie rączek na doniczki

 

Osłonki dekoracyjne na doniczki

Osłonki na doniczki idealnie nadają się do ozdabiania doniczek ale jest to również ekonomiczny, oryginalny i prosty sposób promocji Twoich roślin lub działalności gospodarczej. Zaletą osłonek na doniczki jest to, że sama roślina pozostaje widoczna, a powieżchnia doniczki może pelnić funkcję nośnika reklamy. Gustownie zaprojektowana osłonka na doniczkę wyróżni Twoją roślinę spośród innych, przyciągając klienta niepowtarzalnym wzorem lub kolorem. Osłonki na doniczki mogą być także zaprojektowane na różne okazje np.: Dzień Matki, Walentynki, Święta Bożego Narodzenia, urodziny itp.

 

Osłonki dekoracyjne na doniczki

 

Opakowania do kwiatów

Rękawy i rożki foliowe na kwiaty doniczkowe i cięte są bardzo popularne w świecie ogrodniczym. Rękawy foliowe służą do pakowania kwiatów doniczkowych, pojedynczych kwiatów, bukietów, lub do opakowań zbiorczych w transporcie kwiatów ciętych i doniczkowych. Pięknie zaprojektowane rękawy i rożki foliowe podkreślają atrakcyjność Twoich kwiatów, sprawiają, że każdy ma ochotę zabrać je ze sobą.

Łącząc kreatywne myślenie ze znajomością technik produkcji, tworzymy wyróżniające się i profesjonalne projekty opakowań do kwiatów zarówno dla hodowców, jak i sklepów ogrodniczych i kwiaciarni.

 

Opakowania do kwiatów

 

 

Jesteś ciekaw, ile kosztuje projekt etykiety do roślin?


Zapraszamy do współpracy!