Flagi reklamowe
projektowanie i produkcja flag reklamowych

Reklama na flagach, która przyciąga wzrok!

Flagi reklamowe mają za zadanie przyciągać wzrok. Są one dużą wizytówką firmy powiewającą na maszcie, która jest wyraźnie widoczna z daleka. Szukasz unikalnej grafiki na flagę reklamową? OKO GRAPhia z przyjemnością zaprojektuje dla Ciebie flagę zgodną z wizerunkiem twojej firmy, produktu lub usługi którą chcesz promować.

 

Flagi reklamowe

Flagi reklamowe możemy spotkać w wielu miejscach: przed sklepami, biurowcami, na stacjach benzynowych, festynach, targach lub wydarzeniach sportowych. Nie bez powodu flagi reklamowe są popularnym i efektywnym nośnikiem reklamy zewnętrznej! Ze względu na dużą powierzchnię nadruku jest to element przyciągający wzrok, który trzepocze wesoło na wietrze. Flagi reklamowe naprawdę przyciągają uwagę i są widoczne z dużej odległości, zwłaszcza dzięki kreatywnemu projektowi!

 

flaga reklamowa

 

Projektowanie flag reklamowych

Umieszczając flagę przed budynkiem firmy lub na wydarzeniu zaznaczasz tym swoja obecność. Grafika na fladze firmowej musi więc przyciągać uwagę, ale jednocześnie odzwierciedlać to, co reprezentujesz Ty i Twoja firma. Logo, kolory firmy, tekst, zdjęcia muszą tworzyć spójną kompozycję, która w wyraźny i bezpośredni sposób przemówi do odbiorcy. Chcesz zaprojektować profesjonalnie wyglądającą flagę? Skontaktuj się z nami!

 

 

flaga firmowa

 

Druk flag reklamowych

Oprócz projektowania flag reklamowych oferujemy także ich wydruk. Niezależnie od tego, czy chodzi o wypromowanie nowego produktu, zwrócenie uwagi podczas targów czy wystawy. Bez względu na to, w jakiej branży działasz, OKO GRAPHia dostarcza wysokiej jakości flagi reklamowe, które spełnią wszystkie Twoje wymagania.

 

reklama na flagę

 

Wydruk

Flagi reklamowe to flagi dużego formatu. Górna część flagi jest trwale napięta za pomocą wspornika na maszcie. Wszystkie nasze flagi są drukowane w pełnym kolorze jednostronnie. Dzięki 95% przepustowości druku, projekt jest widoczny z obu stron (tył w lustrzanym odbiciu).

 

Materiał

ONasze flagi są drukowane na mocnym przepuszczającym wiatr materiale flagowym o gramaturze 110 gram.

 

Rozmiary

Flagi reklamowe są dostępne w następujących formatach:

  • 100 x 200 cm
  • 100 x 250 cm
  • 100 x 300 cm
  • 100 x 350 cm
  • 100 x 400 cm
  • 120 x 350 cm
  • 150 x 400 cm
  •  

Wykończenie

Flagi reklamowe dostarczamy wraz z klipsami montażowymi, dzięki czemu można je łatwo przymocować. Klipsy montażowe są rozmieszczone po lewej stronie flagi. Oferujemy klipsy w kolorze czarnym i białym.

Jesteś ciekaw, ile kosztuje projekt i produkcja flagi reklamowej?


Zapraszamy do współpracy!