Flagi plażowe
Windery - projektowanie, druk i dystrybucja

Szukasz wyjątkowej grafiki dla swoich flag plażowych?

Kolorowe flagi plażowe lub tak zwane windery często kojarzą nam się z latem, wakacjami i morzem. Ten pozytywnie kojarzący się nośnik reklamy nadaje się do wykorzystania przez cały rok, doskonale spełnia on swoje funkcje zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz. Studio OKO GRAPhia zajmuje się projektowaniem flag plażowych, ich wydrukiem oraz sprzedażą systemów potrzebnych do stawiania flag.

 

Flagi plażowe

Flaga plażowa zwana winderem to znakomity nośnik reklamy, który możesz wykorzystać do promocji swoich usług lub produktów. Flagi plażowe posiadają wiele zalet m.in.:

  • mają efektowny, nowoczesny wygląd,
  • są łatwe w montażu,
  • są łatwe do przechowywania,
  • są łatwe w transporcie,
  • nie wymagają pozwolenia na ustawienie,
  • są niedrogie w produkcji,
  • przyciągają wzrok.

Flagi plażowe doskonale sprawdzają się na targach, przed wejściem lub w środku sklepu, na targowiskach handlowych, przed kioskami i oczywiście na plaży.

 

windery firmowe

 

Projektowanie grafiki na flagi plażowe

Szukasz sposobu na reklamę swojej firmy, która jest funkcjonalna, a jednocześnie emanuje oryginalnością? Projekt graficzny na fladze plażowej jest z pewnością opcją do rozważenia. Studio OKO GRAPhia chętnie pomoże Ci w zaprojektowaniu eleganckiej i nowoczesnej flagi plażowej.

 

 

grafiki na flagi plażowe

 

Druk i dystrybucja flag plażowych

Flagi plażowe drukujemy jednostronnie w pełnym kolorze. Ze względu na 95% przepustowość projekt jest widoczny z obu stron. Wszystkie nasze flagi plażowe są drukowane na mocnym, przepuszczającym wiatr materiale o gramaturze 110 gram. Dzięki temu można je stosować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Flagi plażowe dostarczane są ze stelażem i torbą transportową. Podstawy do flag i systemy do mocowania można zamówić oddzielnie. Poniżej znajdą Państwo dostępne modele flag plażowych:

 

Flaga plażowa typu STANDARD

Flaga plażowa typu STANDARD

 

Flaga plażowa typu WING

Flaga plażowa typu WING

 

Flaga plażowa typu DECO

Flaga plażowa typu DECO

 

Flaga plażowa typu DROP

Flaga plażowa typu DROP

 

Flaga plażowa typu FEATHER

Flaga plażowa typu FEATHER

 

Flaga plażowa typu Kwadrat

Flaga plażowa typu Kwadrat

 

Jesteś ciekaw, ile kosztuje projekt i produkcja flagi plażowej?


Zapraszamy do współpracy!