Flagi windery - projektowanie, druk i dystrybucja winderów

Projektowanie winderów

Szukasz wyjątkowej grafiki dla swoich winderów?

Kolorowe flagi plażowe lub tak zwane windery często kojarzą nam się z latem, wakacjami i morzem. Ten pozytywnie kojarzący się nośnik reklamy nadaje się do wykorzystania przez cały rok, doskonale spełnia on swoje funkcje zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz. Studio OKO GRAPhia zajmuje się projektowaniem winderów, ich wydrukiem oraz sprzedażą systemów potrzebnych do stawiania winderów.

 

Windery

Flaga plażowa zwana winderem to znakomity nośnik reklamy, który możesz wykorzystać do promocji swoich usług lub produktów. Windery posiadają wiele zalet m.in.:

  • mają efektowny, nowoczesny wygląd,
  • są łatwe w montażu,
  • są łatwe do przechowywania,
  • są łatwe w transporcie,
  • nie wymagają pozwolenia na ustawienie,
  • są niedrogie w produkcji,
  • przyciągają wzrok.

Windery doskonale sprawdzają się na targach, przed wejściem lub w środku sklepu, na targowiskach handlowych, przed kioskami i oczywiście na plaży.

 

Windery firmowe

 

Projektowanie grafiki na windery

Szukasz sposobu na reklamę swojej firmy, która jest funkcjonalna, a jednocześnie emanuje oryginalnością? Projekt graficzny na winderze jest z pewnością opcją do rozważenia. Studio OKO GRAPhia chętnie pomoże Ci w zaprojektowaniu eleganckiej i nowoczesnej flagi plażowej.

 

 

Reklama na flagach plażowych

 

Druk i dystrybucja winderów

Windery drukujemy jednostronnie w pełnym kolorze. Ze względu na 95% przepustowość projekt jest widoczny z obu stron. Wszystkie nasze flagi plażowe są drukowane na mocnym, przepuszczającym wiatr materiale o gramaturze 110 gram. Dzięki temu można je stosować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Windery dostarczane są ze stelażem i torbą transportową. Podstawy do flag i systemy do mocowania można zamówić oddzielnie. Poniżej znajdą Państwo dostępne modele winderów:

 

Flaga plażowa typu STANDARD

 

Windery typu Standard

 

Winder typu WING

 

Flaga plażowa typu WING

 

Winder typu DECO

 

Windery typu DECO

 

Winder typu DROP

 

Windery typu DROP

 

Winder typu FEATHER

 

Windery typu Feather

 

Winder typu Kwadrat

 

Windery typu Kwadrat

 

Jesteś ciekaw, ile kosztuje projekt i druk windera?


Zapraszamy do współpracy!