Projektowanie kart pocztowych - pocztówki, karty firmowe, zaproszenia, kartki świąteczne

Pocztówki

Oryginalne kartki pocztowe na na każdą okoliczność

Chcesz zaprojektować i wydrukować oryginalną kartkę pocztową? Studio OKO GRAPhia może dla ciebie stworzyć wyjątkową i niepowtarzalną pocztówkę. Projektujemy pocztówki, karty firmowe i zaproszenia z wykorzystaniem ilustracji lub zdjęć. Począwszy od pocztówek spójnych z wizerunkiem firmy, pocztówek klasycznych, pocztówek promujących sztukę a skończywszy na kartkach świątecznych, wakacyjnych lub urodzinowych.

 

Pocztówki

Pocztówki mają długą tradycję jako środek komunikacji. Wysyłamy je z życzeniami świątecznymi lub urodzinowymi rodzinie i przyjaciołom, znamy je także w formie zaproszeń. Z biegiem lat pocztówki stały się ważnym elementem marketingu. Profesjonalnie zaprojektowane firmowe kartki świąteczne lub urodzinowe są popularnym sposobem na reklamę firmy. Pocztówki są często wykorzystywane na targach i imprezach jako środek promocji nowych produktów.

 

Projekty pocztówek firmowych

 

Projektowanie kartek pocztowych

Niektóre wydarzenia są tak wyjątkowe, że chcesz podzielić się nimi w równie wyjątkowy sposób z przyjaciółmi, rodziną i bliskimi: twój ślub, narodziny dziecka, nowa praca lub nowy dom... Dlaczego na te specjalne okazje nie zaprojektować wyjątkowej kartki, pasującej do Twojego osobistego stylu?

Szukasz oryginalnych kart pocztowych? Zdecydowanie jesteś we właściwym miejscu! Specjalizujemy się w projektowaniu, ilustrowaniu i druku pocztówek w różnych kształtach i rozmiarach na każdą okoliczność. Od kartek świątecznych, urodzinowych, gratulacyjnych, ślubnych, z pozdrowieniami, walentynkowych, kondolencyjnych do kartek promujących produkty. Projektowane przez nas kartki są profesjonalne, stylowe, niepowtarzalne i zawsze w zasięgu każdego portfela.

 

 

Projektowanie zaproszeń

 

Kartki firmowe

Zarówno Twoi pracownicy jak i klienci zasługują na osobistą uwagę. Czy może być lepszy sposób niż wysłanie pięknej kartki z życzeniami? Pomyśl o kartkach z życzeniami urodzinowymi, szybkiego powrotu do zdrowia lub zaproszenich na imprezę firmową. Kartka świąteczna z logiem i kolorach Twojej firmy z niestandardową ilustracją lub zdjęciem jest idealna do zwrócenia pozytywnej uwagi na Twoją działalność w okresie świątecznym. Chcesz zaprojektować i wydrukować profesjonalne zaproszenie lub pocztówkę? Napisz do nas! .

 

Kartki świąteczne

 

Kartki pocztowe ze sztuką

Jesteś artystą i chcesz sprzedać swoją sztukę? Zastanawiasz się jak zadbać o to, aby ludzie cię rozpoznali, a przede wszystkim zapamiętali? Własne pocztówki to świetne medium do promowania Twojej sztuki lub działań artystycznych szerokiej publiczności bez nadwyrężania budżetu. Ponieważ pocztówka jest stosunkowo tania w druku, może być wydrukowana w dużym nakładzie i wykorzystana jako darmowy upominek na wystawach sztuki. Czy chciałbyś mieć własną pocztówkę zaprojektowaną w celu promowania Twojej sztuki lub wystawy? Możemy zaprojektować i wydrukować Twoje artystyczne pocztówki profesjonalnie i w konkurencyjnej cenie.

 

Pocztówki ze sztuką

 

Jesteś ciekaw, ile kosztuje projekt pocztówki?


Zapraszamy do współpracy!