Flagi kioskowe - projektowanie i produkcja flag i flagietek reklamowych

Flagi na kiosk

Przyciągnij uwagę flagą na kiosku lub sklepiku!

Potrzebujesz flagi reklamowej na kiosk, stragan lub sklep? Oferujemy Państwu jedyny dostępny w Polsce, nowoczesny i tani system oznaczenia sklepów, który dzięki prostej konstrukcji, łatwości użycia, możliwości szybkiej wymiany grafiki jest atrakcyjną alternatywą dla dużych flag i banerów reklamowych.

 

Flagi kioskowe

Flagi kioskowe znane również jako flagietki reklamowe są stosowane jako kreatywne oznakowanie sklepu lub kiosku. Spotykamy je na zakładach fryzjerskich, budkach z jedzeniem, lodziarniach lub stoiskach handlowych. Kolorowe, z odpowiednią grafiką, doskonale sprawdzają się na ruchliwych pasażach, ulicach handlowych przyciągając wzrok przechodniów, informując o tym że, w danym miejscu mogą kupić Twój produkt lub skorzystać z oferowanej przez Ciebie usługi.

 

Projektowanie reklamy na kiosk

 

Projektowanie flagietek reklamowych

Flaga na kiosku lub sklepiku jest jego wizytówką. Profesjonalny projekt flagietki jest zatem niezbędny! Szukasz wysokiej jakości projektu na swoją flagę? Nasze studio projektuje flagietki reklamowe z logo twojego sklepu, z ilustracją lub zdjęciem produktu który oferujesz. Zapraszamy do współpracy!

 

 

Projektowanie flag na kiosk

 

Produkcja flag kioskowych

Oprócz zaprojektowania flag kioskowych chętnie zajmiemy się również ich wydrukiem. Flagi kioskowe drukujemy jednostronnie w pełnym kolorze na tkaninie flagowej 110 gram lub dwustronnie w pełnym kolorze na materiale banerowym 610 gram. Tkanina flagowa jest wykonana z poliestru i ma prześwit 95%, dzięki czemu Twój projekt jest widoczny z obu stron. Flagi kioskowe wykonujemy w kilku rozmiarach.

Jednostronnie drukowane flagi kioskowe dostarczamy wraz ze sznurkiem do zawieszania. Najdłuższy bok flagi zawiera opaskę z pętlą u góry i sznurkiem u dołu. Dzięki temu możesz łatwo przymocować flagę do maszciku na elewacji. Dwustronne flagi kioskowe posiadają rękaw, przez który przechodzi maszcik.

Flagi kioskowe możemy dostarczyć wraz z maszcikiem i uchwytem.

 

Jesteś ciekaw, ile kosztuje projekt i produkcja flagi na Twój sklepik?


Zapraszamy do współpracy!