Projekt logo - projektowanie i rebranding logo

Projekty logo dla firmy

Potrzebujesz projektu logo dla swojej firmy?

Studio OKO GRAPhia specjalizuje się w projektowaniu logo i wizualnej identyfikacji firm. Dzięki doświadczenieu, znajomości trendów graficznych, rynku, materiałów oraz najnowszych rozwiązań graficznych potrafimy stworzyć logo na miarę potencjału każdej firmy. Logo które będzie przemyślanym, unikalnym znakiem odzwierciedlającym specyfikę branży firmy, logo które wywrze określone, pozytywne wrażenie na jej odbiorcach.

 

Co to jest logo?

Logo to znak graficzny spełniający rolę marketingową i informacyjną, poprzez skrótowe, ale łatwo zauważalne i łatwo zapamiętywalne przedstawienie symbolu firmy, instytucji, organizacji, lub też jakiejś idei, pomysłu, ale także mogące spełniać rolę jako charakterystyczne oznaczenie czegoś, czyli spełniać rolę znaku informacyjnego.

Termin logo często jest używany dla całego znaku, który składa się zazwyczaj z sygnetu (symbolu graficznego) i logotypu (tekstowego przedstawienia nazwy). Potocznie logo nazywany jest sam sygnet lub sam logotyp.

 

Firmowe logo

 

Dlaczego logo jest tak ważne?

Logo jest wizytówką każdej szanującej się firmy. Jest jej odzwierciedleniem i podstawowym elementem marki. Uznanie w oczach klientów jest głównym czynnikiem sukcesu marki. Silna tożsamość loga wzmacnia markę i daje większą jej rozpoznawalność wśród grupy docelowej, a co za tym idzie, pozwala jej na osiągnięcie strategicznej pozycji na rynku.

Sam wizerunek loga prowadzi do tego jak Twoja firma zostanie odebrana wśród klientów i w jakim stopniu zostanie zapamiętana marka twojej firmy. Niezależnie od tego, czy Twoja firma działa na od lat i przyszedł czas wzmocnienie jej pozycji na rynku przez odświeżenie wizerunku, czy dopiero rozpoczynasz działalność i chcesz od początku budować silną i rozpoznawalną markę, projekt logo jest jednym z ważniejszych czynników, które mogą wpłynąć na sukces firmy, ponieważ to na nim opiera się cały system wizualnej identyfikacji.

 

+ Zapraszamy do obejrzenia naszych przykładowych realizacji logo

 

 

Nowe logo firmowe

 

Projektowanie logo

Właściwie zaprojektowane logo powinno być unikatowe i jednocześnie proste, ponieważ ma ono łatwo dać się zapamiętać, a co najwarzniejsze powinno wyrażać charakter firmy.

Według nas nie istnieje logo ładne czy brzydkie. Piekno i brzydota to pojecia względne, gdyż to co dla niektórych jest ładne dla innych jest dalekie od ideału. Wielkim błędem jest kierowanie się trędami mody w projektowaniu. Trędy szybko się zmieniają a raz wykonane logo towarzyszy szanującej się firmie przez lata. Dlatego naszym zdaniem dobre logo powinno być ponadczasowe.

Studio OKO GRAPhia posiada długoletnie doświadczenie w projektowaniu logo, logotypów i innych znaków graficznych dla firm i organizacji z Polski i zagranicy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Realizowane przez nas projekty graficzne charakteryzują się profesjonalizmem oraz nienaganną estetyką.

 

Logo dla działalności gospodarczej

 

Ile kosztuje projekt logo?

Indywidualne podejście do każdego zleconego projektu wymaga od nas elastyczności cenowej. Staramy się zadowolić zarówno duże korporacje, małe firmy i organizacje czy też osoby prywatne.

Zawsze z góry ustalamy z naszymi klientami cenę za dany projekt. Ilość szkiców czy długość trwania projektu nie ma wpływu na z góry ustaloną cenę. W przypadku dużych (długotrwałych) projektów możemy poprosić zleceniodawcę o zaliczkę.

 

Jesteś ciekaw, ile może kosztować logo Twojej firmy?


Zapraszamy do współpracy!