Potykacze chodnikowe - projektowanie plakatów i sprzedaż potykaczy

Potykacze chodnikowe

Potykacze chodnikowe

Najpopularniejszym sposobem ekspozycji plakatów reklamowych są potykacze chodnikowe. Potykacze doskonale nadają się do promowania wydarzenia, usługi lub produktu. Ze względu na stosunkowo duży rozmiar są one zauważalne z dużej odległości dzięki czemu łatwo przyciągają potencjalnych klientów. Dodatkowo można je wykorzystać do dekoracji sklepu, restauracji, przestrzeni biurowej lub stoiska targowego.

 

Projektowanie plakatów do potykaczy

OKO GRAPhia specjalizuje się w projektowaniu i druku plakatów do potykaczy. Projektujemy plakaty we wszystkich rozmiarach oraz oferujemy cały proces od momentu rozpoczęcia zamówienia do momentu dostarczenia go do Ciebie. Stworzymy Twój plakat tak, aby skutecznie przemówił do klienta promując Twój produkt, działalność lub usługę. Przy projektowaniu plakatu do Twojego potykacza zwrócimy szczególną uwagę na odpowiednie wkomponowanie identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Oczywiście możemy tez puścić wodze fantazji i używając liternictwa, fotografii lub ilustracji zaprojektować dla ciebie zupełnie coś innego.

 

Reklama na potykaczach chodnikowych

 

Druk plakatów do potykaczy

Zakup dobrej jakości potykacza chodnikowego może wydawać się dosyć drogą inwestycją. Ale plakaty wykorzystywane w potykaczach można wymieniać np. na potrzeby nowej akcji promocyjnej. Wydrukowanie nowych plakatów jest bardzo tanie, dlatego na dłuższą metę potykacz reklamujący produkty nie jest wcale drogą inwestycją. Raz zakupiony profesjonalny potykacz będzie nam służył przez lata. Plakaty do potykaczy mogą być drukowane na papierze lub materiałach wodoodpornych. Najczęściej stosowanymi formatami plakatów pasującymi do potykaczy są: A0, A1, B0 i B1.

 

 

Reklama na chodniku

 

Oferowane pezez nas modele potykaczy

Poza projektowaniem plakatów, możemy zaoferować Państwu różne modele potykaczy. Potykacze chodnikowe ze zbiornikiem na wodę lub piasek, potykacze nadające się na plakaty lub do pisania markerem lub kredą, wykonane z materiałów takich jak metal, plastik i drewno, przeznaczone do użytku wewnętrznego lub zewnętrznego. Poniżej nasza aktualna oferta:

 

Potykacze SwingPro

 

Potykacze SwingPro

 

Potykacze SwingPro wyposażone są w prosty system zatrzaskowy, który ułatwia szybką wymianę plakatów. Zbiornik na wodę jest wykonany z mocnego tworzywa sztucznego i jest wyposażony w metalowe wsporniki dla dodatkowej wytrzymałości. Potykacze SwingPro można łatwo przesuwać dzięki kółkom umiejscowionym pod zbiornikiem. Rama w której znajduje się plakat jest 100% wodoszczelna i odporna na silne wiatry. Potykacze chodnikowe SwingPro są dostępne w dwóch kolorach zbiorników na wodę: srebrnym i czarnym. W potykaczach SwingPro mogą być eksponowane plakaty w formacie A1, B1, B2 i A0.

 

Potykacze SwingPlus

 

Potykacze SwingPlus

 

Chcesz zamówić potykacz, który jest bardzo stabilny? W takim razie wybierz nasze tabliczki chodnikowe SwingPlus. Po napełnieniu zbiornika na wodę potykacz jest bardzo stabilny, nawet przy silnych porywach wiatru. Kółka na spodzie zbiornika ułatwiają przemieszczanie potykacza. Potykacz SwingPlus jets dostępny w rozmiarach A0, A1, B1 i B0.

 

Potykacze SwingClassic

 

Potykacze klasyczne

 

Popularny potykacz SwingClassic posiada bardzo solidną stalową ramę. Na tej ramie znajdują się 2 silne sprężyny z przymocowaną do nich ramką zatrzaskową. Potykacz SwingClassic jest wodoszczelny i dostępny w formacie A0, A1, B1 i B2.

 

Potykacze klasyczne

 

Potykacze składane

 

Potykacze klasyczne mają bardzo solidną stalową ramę. Dwa panele są połączone ze sobą za pomocą wysokiej jakości mechanizmem. Potykacze klasyczne są dostępne w rozmiarach A1, A2, B1 i B2.

 

Jesteś ciekaw, ile kosztuje potykacz chodnikowy lub projekt pasującego do niego plakatu?


Zapraszamy do współpracy!