Projektowanie etykiet - etykiety spożywcze, tekstylne, kosmetyczne, etykiety ogrodnicze

Projektowanie etykiet

Projektujemy etykiety które sprzedadzą Twój produkt!

Etykieta jest wizytówką Twojego produktu, a tym samym Twojej firmy. Dzięki przejrzystej, odważnie i profesjonalnie zaprojektowanej etykiecie nie tylko sprawisz, że Twój produkt będzie widoczny, ale także zapewnisz rozpoznawalność swojej firmy wśród klientów. OKO GRAPhia specjalizuje się w realizacji etykiet, począwszy od opracowania graficznego, fotografii, ilustracji, druku i skończywszy na logistyce.

 

Eykiety

Etykiety można znaleźć na wielu różnych produktach w różnych branżach. Od sektora ogrodniczego, branżę spożywczą, kosmetyczną po przemysł chemiczny, transport i logistykę. Etykiety odgrywają ważną rolę w identyfikacji produktów. Służą do efektywnego wyeksponowania ważnych informacji o produkcie lub opakowaniu np.: charakterystykę produktu, skład, kod kreskowy, ostrzeżenia, symbole substancji niebezpiecznych, wytyczne dotyczące przetwarzania lub cenę. Etykiety spotykamy w różnych rozmiarach, formach i kształtach, wydrukowane na różnych materiałach. Wybór jest ogromny.

 

Etykiety na ubrania

 

Projektowanie etykiet

OKO GRAPhia specjalizuje się w projektowaniu etykiet. Zdajemy sobie sprawę że etykieta to wizytówka Twojego produktu. Dlatego projektujemy etykiety o wyglądzie i kształcie pasującym i spójnym z identyfikacją wizualną Twojej firmy. Od projektów etykiet książeczkowych, opakowań, etykiet na butelki, zawieszek, etykiet tekstylnych, wtykanych etykiet roślin po naklejki na produkty kosmetyczne. Nasze projekty etykiet są funkcjonalne, profesjonalne, stylowe i zawsze nieszblonowe.

 

 

Etykiety na kosmetyki

 

Produkcja etykiet

Oprócz projektowania etykiet, możemy zająć się także ich produkcją. Od etykiet promocyjnych, spożywczych, kodów kreskowych, naklejek cenowych, etykiet na pudełka, etykiet przemysłowych, kontrolnych, etykiet przezroczystych lub etykiet odpornych na warunki atmosferyczne. W produkcji etykiet stawiamy tylko na najwyższą jakość druku, co oznacza, że zawsze wybieramy drukarnię pasującą nie tylko do budżetu klienta ale także do standardów wymaganych dla danej branży.

 

Etykiety spożywcze

 

Jesteś ciekaw, ile może kosztować projekt etykiety?


Zapraszamy do współpracy!