Projekty flag - flagi, sztandary, windery, flagietki i chorągiewki

Projektowanie flag

Projektowanie flag

Flagi to znakomity sposób, aby nadać Twojej firmie więcej charakteru i umieścić ją w centrum uwagi. Ogromną zaletą flag jest to, że Twój przekaz jest widoczny z daleka. Chcesz profesjonalnie zaprojektować flagę? Zgłoś się do nas! Studio OKO GRAPhia specjalizuje się w projektowaniu flag. Niezależnie od tego, czy jest to duża flaga reklamowa, sztandar, flaga plażowa czy flagietka na biurko, projektujemy flagi, które są zawsze zauważalne.

 

Flagi firmowe

Flagi firmowe idealnie nadają się do wspierania rozpoznawalności Twojej marki, promocji, produktu lub wydarzenia. Flaga z logo, w kolorach wizerunku firmy, z tekstem reklamowym lub zdjęciem produktu jest widoczna z daleka zwracając uwagę odbiorców. Flagi występują w wielu kształtach i rozmiarach. Mobilne flagi plażowe doskonale nadają się do nadania sklepom, festiwalom lub imprezom wyjątkowego wyglądu. Małe flagietki sa oryginalnym upominkiem reklamowym, który można ją postawić na biurku. Niektóre firmy postrzegają flagi jako wizytówkę dużym formacie i chcą zdecydują się na projekt flagi w formie wielkiego pionowego baneru. Możliwości jest więc wiele. Jedno jest pewne, kiedy kolorowa, pięknie zaprojektowana flaga powiewa na maszcie, trudno na nią nie spojrzeć!

 

Projekty flag firmowych

 

Projektowanie flag

Flagi to idealny nośnik reklamy. W połączeniu z identyfikacją firmy jest to potężne, wyróżniające się na scenie ulicznej narzędzie komunikacji. Jednak flaga sama w sobie to nic innego jak zwykły kawałek materiału, który bez odpowiednio zaprojektowanej grafiki komunikuje zupełnie nic. Dopiero poprawnie zaprojektowana flaga powoduje że wiadomość, którą chcesz przekazać dotrze do odbiorcy!

 

Reklama na flagach

 

Studio OKO GRAPhia projektuje flagi. Żadna flaga nie jest dla nas za duża ani za mała. Niezależnie od tego, czy chodzi o flagi plażowe, flagi sztandarowe, flagi fasadowe, flagi kioskowe, flagi masztowe, flagi reklamowe czy flagietki. Projektujemy flagi w każdej formie! Chciałbyś mieć flagę zaprojektowaną przez profesjonalnego projektanta? Skontaktuj się z nami! Zapraszamy do współpracy!

 

 

Projekty flag na budynki

 

Drukowanie flag

Oprócz opracowania graficznego flag oferujemy Pa ństwu możliwość ich wydrukowania. Drukujemy flagi masztowe, flagi elewacyjne, flagi plażowe, flagi banerowe, flagi sztandarowe, flagietki, chorągiewki i proporczyki. Czarno-białe lub w pełnym kolorze. Drukujemy także flagi z własnym projektem i opcjonalnie dostarczamy również odpowiedni system montażu flag.

 

 

Flagietki reklamowe

 

 

Jesteś ciekaw, ile kosztuje projekt i produkcja flagi?


Zapraszamy do współpracy!