Projektowanie graficzne, reklama i ilustracje

Studio grafiki użytkowej

s t u d i o OKO GRAPhia

Studio OKO GRAPhia jest polsko - holenderskim studiem komunikacji wizualnej specjalizującym się w projektowaniu graficznym, reklamie i ilustracji. Od 2005 roku łączymy doświadczenie z nowoczesnymi metodami projektowania. W naszej ofercie znajduje się pełen wachlarz usług związanych z grafiką użytkową. Naszą specjalnością są kampanie reklamowe, projekty logo, książki, katalogi, czasopisma, plakaty, foldery, broszury oraz identyfikacja wizualna przedsiębiorstw Poza tradycyjną grafiką użytkową, zajmujemy się też ilustracją i fotografią. Realizowane przez nas projekty charakteryzują się profesjonalizmem oraz nienaganną estetyką.

 

Identyfikacja wizualna dla Twojej firmy

Studio OKO GRAPhia posiada długoletnie doświadczenie w opracowywaniu systemów identyfikacji wizualnej dla firm i organizacji globalnych oraz średnich i małych przedsiębiorstw oraz marek, które dopiero się kształtują lub wchodzą na rynek z ambicją odegrania na nim większej roli. Oferujemy naszym klientom projekty identyfikacji wizualnej na najwyższym, europejskim poziomie... czytaj więcej +

  

Identyfikacja wizualna dla Twojej firmy

Wizerunek twojej firmy

Szukasz firmy graficznej, która zaprojektuje identyfikację Twojej firmy? Specjalizujemy się w tworzeniu pełnego wizerunku firmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przygotujemy dla Ciebie projekt identyfikacji wizualnej firmy, który..

Projektowanie wizytówek

Wizytówki

Masz własną firmę i chciałbyś zaprojektować wizytówkę? OKO GRAPhia specjalizuje się w projektowaniu oryginalnych wizytówek. Zaprojektuj z nami własną wizytówkę i pozostaw dobre pierwsze wrażenie, gdziekolwiek jesteś!

Logo dla firmy

Logo - znak firmowy

Szukasz studia graficznego, które zaprojektuje profesjonalne logo dla Twojej firmy? Studio OKO GRAPhia posiada długoletnie doświadczenie w projektowaniu logo, logotypów i innych znaków graficznych dla firm i organizacji z Polski i zagranicy.

 

Grafika wydawnicza i tworzenie ilustracji

Projektowanie to nasza pasja. Realizowane przez nas projekty graficzne charakteryzują się profesjonalizmem oraz nienaganną estetyką. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Działamy na płaszczyźnie komercyjnej oraz artystycznej, dlatego też wachlarz naszych możliwości jest bardzo szeroki. Projektujemy grafikę, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Zajmujemy się grafiką wydawniczą, projektowaniem na potrzeby internetu, ilustracją oraz realizacją indywidualnych pomysłów naszych klientów.

Projektowanie ulotek

Projektowanie ulotek

Ulotka jest najtańszą i zapewne dlatego najbardziej rozpowszechnioną formą drukowanej reklamy. Ulotki spotyka się na każdym kroku ...

Projektowanie książek

Projektowanie książek

Okładka, typografia, ilustracje, kompozycja, format, sposób szycia lub klejenia są najważniejszymi elementami projektowania książki...

Tworzenie ilustracji

Tworzenie ilustracji

OKO GRAPhia wykonuje ilustracje do książek, pełne fantazji ilustracje dla dzieci, ilustracje edukacyjne oraz ilustracje dla potrzeb reklamy..

Outdoor czyli reklama zewnętrzna

Reklama zewnętrzna jest ważna dla promocji biznesów i marek, ponieważ zwiększa widoczność, przyciąga uwagę, buduje świadomość marki, dotyka lokalnej społeczności i jest skutecznym uzupełnieniem innych narzędzi marketingowych. OKO GRAPhia realizuje roll-upy, bilbordy, banery i tablice reklamowe, flagi oraz plakaty. Niezależnie od tego, czy chcesz sprzedać swój produkt, czy zaprezentować swoją firmę; dzięki profesjonalnym projektom zapewniamy, że Twoja reklama przyciągnie wzrok i zachęci do działania... czytaj więcej +

  

Flagi plażowe - windery

Flagi plażowe - windery

Studio OKO GRAPhia zajmuje się projektowaniem flag plażowych, ich wydrukiem oraz sprzedażą systemów potrzebnych do stawiania flag...

Banery roll-up

Banery roll-up

Potrzebujesz profesjonalnie zaprojektowanego roll-upa, który będzie promował Twój produkt, firmę lub działalność? OKO GRAPhia projektuje roll-upy...

Banery reklamowe

Banery reklamowe

Baner reklamowy to idealny materiał promocyjny na każdą okazję OKO GRAPhia projektuje banery reklamowe zawsze nw konkurencyjnej cenie.

 

Najnowsze projekty

 • Rotterdam, Holandia

  Projekt logo i opakowania dla ATAY

  Dla marokańskiej herbaciarni ATAY z Rotterdamu zrealizowaliśmy komplet materiałów promocyjnych z nowym logotypem i koncepcją opakowań włącznie.

 • Zleceniodawca: Wydawnictwo U4

  Czas na miłość

  Nasze studio miało przyjemność opracować okładkę do nowej książki autorstwa Ulek 4 pt. ‘Czas na miłość’. Projekt został zrealizowany na zlecenie wydawnictwa U4.

 • Zleceniodawca: Vin Roos Publishing

  Okładki dla Vin Roos Publishing

  ‘Poznaj Hybrydy’ i ‘Globalny zamach stanu’ to kolejne książki wydane przez wydawnictwo Vin Roos Publishing. Na prośbę wydawnictwa opracowaliśmy okładki do powyższych publikacji.

 • Dordrecht, Holandia

  Nowe logo dla AMBU

  Dla Instytutu AMBU zaprojektowaliśmy nowe logo i reklamy. AMBU prowadzi kursy bezpieczeństwa i pierwszej pomocy.

 • Uniwersytet w Twente, Holandia

  Czasopismo ConcepTueel

  OKO GRAPHia opracowała graficznie miesięcznik ConcepTueel dla Stowarzyszenia Studentów Inżynierii Lądowej na Uniwersytecie Twente.

 • Plus One, Sorrento, Włochy

  Wizerunek dla biura Plus One

  Dla włoskiego biura podróży Plus One zrealizowaliśmy identyfikację wizualną oraz komplet materiałów promocyjnych.

 • Wydawnictwo De Iure, Berlin

  Projekt podręcznika dla wydawnictwa De Iure

  Nasze studio opracowało lay-out i okładkę książki dla Wydawnictwa De Iure z Berlina. ‘Niemieckie słownictwo prawnicze od A do Z’ to podrecznik z ćwiczeniami dla studentów prawa.

 • Rotterdam, Holandia

  Wizerunek Purple Music Publishing

  Dla Purple Music Publishing zaprojektowalismy nowa identyfikację wizualną. Wydawnictwo muzyczne Purple Music Publishing zostało założone przez artystę muzyka Michiela Reedijka (pseudonim Chielio).

 • M&K Meterda, Haga, Holandia

  Jaarbeurs Utrecht Beauty Expo

  OKO GRAPhia zaprojektowała stoisko targowe MULTI-PLUS dla dystrybutora kosmetyków M&K Meterda. MULTI-PLUS to jedyny przenośny system stoisk targowych na rynku z możliwością płynnej regulacji.

 • Wydawnictwo Vin Roos Publishing

  Książka Rockefeller Jacoba Nordangård

  Projekt okładki do książki ‘Rockefeller’ dla wydawnictwa Vin Roos. Książka ‘Rockefeller’ przedstawia aktualne wydarzenia rozgrywające się wokół jednej z najbogatszych rodzin świata, rodziny Rockefellerów.

 • Wrocław

  Logo dla Bursy

  Identyfikacja wizualna dla niemiecko-polskiego biura tłumaczeń Bursy. Oprócz logo i wizytówek zaprojektowano również agendy i gadżety reklamowe.

 • M.G. T-TYPE & PREWAR OWNERS HOLLAND, Tiel, Holandia

  Książka jubileuszowa MGTTO

  MGTTO, Stowarzyszenie MG T-TYPE & PREWAR OWNERS HOLLAND istnieje od 50 lat. Historia samochodów MG została udokumentowana w jubileuszowej księdze zaprojektowanej przez studio OKO GRAPHia.