Studio grafiki i reklamy
komunikacja wizualna, grafika użytkowa & ilustracja

s t u d i o OKO GRAPhia

OKO GRAPhia jest polsko - holenderskim studiem komunikacji wizualnej specjalizującym się w projektowaniu graficznym, typografii, reklamie i ilustracji. Od 2005 roku łączymy doświadczenie z nowoczesnymi metodami projektowania. Realizujemy projekty dla klientów operujących na rynku polskim i zagranicznym. Na długiej liście naszych klientów można znaleźć między innymi firmy z Holandii, Niemiec, Włoch, Belgii, Chin i Malediwów.

W naszej ofercie znajduje się pełen wachlarz usług związanych z grafiką użytkową. Naszą specjalnością są kampanie reklamowe, projekty logo, książki, katalogi, czasopisma, plakaty, foldery, broszury oraz identyfikacja wizualna przedsiębiorstw Poza tradycyjną grafiką użytkową, zajmujemy się też ilustracją i fotografią. Realizowane przez nas projekty charakteryzują się profesjonalizmem oraz nienaganną estetyką.

Identyfikacja wizualna dla Twojej firmy

Studio OKO GRAPhia posiada długoletnie doświadczenie w opracowywaniu systemów identyfikacji wizualnej dla firm i organizacji globalnych oraz średnich i małych przedsiębiorstw oraz marek, które dopiero się kształtują lub wchodzą na rynek z ambicją odegrania na nim większej roli. Oferujemy naszym klientom projekty identyfikacji wizualnej na najwyższym, europejskim poziomie... czytaj więcej +

Identyfikacja wizualna dla Twojej firmy

Wizerunek twojej firmy

Szukasz firmy graficznej, która zaprojektuje identyfikację Twojej firmy? Specjalizujemy się w tworzeniu pełnego wizerunku firmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przygotujemy dla Ciebie projekt identyfikacji wizualnej firmy, który...

Logo dla firmy

Logo - znak firmowy

Szukasz studia graficznego, które zaprojektuje profesjonalne logo dla Twojej firmy? Studio OKO GRAPhia posiada długoletnie doświadczenie w projektowaniu logo, logotypów i innych znaków graficznych dla firm i organizacji z Polski i zagranicy.

Projektowanie wizytówek

Wizytówki

Masz własną firmę i chciałbyś zaprojektować wizytówkę? OKO GRAPhia specjalizuje się w projektowaniu oryginalnych wizytówek. Zaprojektuj z nami własną wizytówkę i pozostaw dobre pierwsze wrażenie, gdziekolwiek jesteś!

Projektowanie publikacji i reklamy

Projektowanie to nasza pasja. Realizowane przez nas projekty graficzne charakteryzują się profesjonalizmem oraz nienaganną estetyką. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Działamy na płaszczyźnie komercyjnej oraz artystycznej, dlatego też wachlarz naszych możliwości jest bardzo szeroki. Projektujemy grafikę, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Zajmujemy się grafiką wydawniczą, projektowaniem na potrzeby internetu, ilustracją oraz realizacją indywidualnych pomysłów naszych klientów.

Projektowanie ulotek

Projektowanie ulotek

Ulotka jest najtańszą i zapewne dlatego najbardziej rozpowszechnioną formą drukowanej reklamy. Ulotki spotyka się na każdym kroku ...

Projektowanie książek

Projektowanie książek

Okładka, typografia, ilustracje, kompozycja, format, sposób szycia lub klejenia są najważniejszymi elementami projektowania książki...

Banery reklamowe

Projektowanie banerów

Banery roll-up to znakomity sposób na promocję Twojego produktu lub usługi oraz wzmocnienie tożsamości Twojej firmy...

Najnowsze projekty

 • Rotterdam, Holandia

  Projekt logo i opakowania dla ATAY

  Dla marokańskiej herbaciarni ATAY z Rotterdamu zrealizowaliśmy komplet materiałów promocyjnych z nowym logotypem i koncepcją opakowań włącznie.

 • Zleceniodawca: Wydawnictwo U4

  Czas na miłość

  Nasze studio miało przyjemność opracować okładkę do nowej książki autorstwa Ulek 4 pt. ‘Czas na miłość’. Projekt został zrealizowany na zlecenie wydawnictwa U4.

 • Zleceniodawca: Vin Roos Publishing

  Okładki dla Vin Roos Publishing

  ‘Poznaj Hybrydy’ i ‘Globalny zamach stanu’ to kolejne książki wydane przez wydawnictwo Vin Roos Publishing. Na prośbę wydawnictwa opracowaliśmy okładki do powyższych publikacji.

 • Dordrecht, Holandia

  Nowe logo dla AMBU

  Dla Instytutu AMBU zaprojektowaliśmy nowe logo i reklamy. AMBU prowadzi kursy bezpieczeństwa i pierwszej pomocy.

 • Uniwersytet w Twente, Holandia

  Czasopismo ConcepTueel

  OKO GRAPHia opracowała graficznie miesięcznik ConcepTueel dla Stowarzyszenia Studentów Inżynierii Lądowej na Uniwersytecie Twente.

 • Plus One, Sorrento, Włochy

  Wizerunek dla biura Plus One

  Dla włoskiego biura podróży Plus One zrealizowaliśmy identyfikację wizualną oraz komplet materiałów promocyjnych.

 • Wydawnictwo De Iure, Berlin

  Projekt podręcznika dla wydawnictwa De Iure

  Nasze studio opracowało lay-out i okładkę książki dla Wydawnictwa De Iure z Berlina. ‘Niemieckie słownictwo prawnicze od A do Z’ to podrecznik z ćwiczeniami dla studentów prawa.

 • Rotterdam, Holandia

  Wizerunek Purple Music Publishing

  Dla Purple Music Publishing zaprojektowalismy nowa identyfikację wizualną. Wydawnictwo muzyczne Purple Music Publishing zostało założone przez artystę muzyka Michiela Reedijka (pseudonim Chielio).

 • M&K Meterda, Haga, Holandia

  Jaarbeurs Utrecht Beauty Expo

  OKO GRAPhia zaprojektowała stoisko targowe MULTI-PLUS dla dystrybutora kosmetyków M&K Meterda. MULTI-PLUS to jedyny przenośny system stoisk targowych na rynku z możliwością płynnej regulacji.

 • Wydawnictwo Vin Roos Publishing

  Książka Rockefeller Jacoba Nordangård

  Projekt okładki do książki ‘Rockefeller’ dla wydawnictwa Vin Roos. Książka ‘Rockefeller’ przedstawia aktualne wydarzenia rozgrywające się wokół jednej z najbogatszych rodzin świata, rodziny Rockefellerów.

 • Wrocław

  Logo dla Bursy

  Identyfikacja wizualna dla niemiecko-polskiego biura tłumaczeń Bursy. Oprócz logo i wizytówek zaprojektowano również agendy i gadżety reklamowe.

 • M.G. T-TYPE & PREWAR OWNERS HOLLAND, Tiel, Holandia

  Książka jubileuszowa MGTTO

  MGTTO, Stowarzyszenie MG T-TYPE & PREWAR OWNERS HOLLAND istnieje od 50 lat. Historia samochodów MG została udokumentowana w jubileuszowej księdze zaprojektowanej przez studio OKO GRAPHia.