L banery
projekty i druk banrów typu L

Projektowanie reklamy na L-banerach

Studio OKO GRAPhia jest agencją graficzną, która specjalizuje się w projektowaniu i druku L-banerów. Tworzone przez nas L-banery mają atrakcyjny wygląd i są funkcjonalne. Chcesz wiedzieć, ile kosztuje profesjonalne zaprojektowanie i wydrukowanie L-banera? Skontaktuj się z nami!

 

Banery typu L

L-banery doskonale nadają się do promowania produktu, wydarzenia lub usługi. Dodatkowo można go wykorzystać do dekoracji stoiska targowego lub przestrzeni w biurze. Ze względu na stosunkowo duży rozmiar są one dobrze widoczne z daleka. L-baner to baner, który swoją nazwę zawdzięcza ramie w kształcie litery L, do której baner jest mocowany. Jest to stosunkowo tania, lekka alternatywa dla innych banerów. L-baner jest łatwy w transporcie dzięki lekkiej, wysuwanej aluminiowej ramie. Wyjątkowość L-banerów polega na tym, że mogą one wydrukowane z jednej, dwóch, a nawet trzech stron.

 

Projekty L-baneów

 

Projektowanie banerów typu L

Jako profesjonalni graficy wiemy jak ważna jest prezentacja firmy lub produktu. Profesjonalnie zaprojektowany baner typu L ma za zadanie wyróżnić Twój produkt, angażować odbiorców i przekazywać istotę Twojej marki. Jest wizytówką Twojej firmy. OKO GRAPhia projektuje i realizuje L-banery na spotkania, konferencje, targi i inne wydarzenia. Niezależnie od tego, czy szukasz grafiki, która jest spójna z wizerunkiem Twojej firmy , czy też potrzebujesz zabawnego, eleganckiego lub zupełnie pojechanego projektu. Jesteśmy w stanie zrealizować każde twoje życzenie.

 

 

Projektowanie reklam na L-banery

 

Wydruk banerów typu L

Oprócz opracowania grafiki na L banerach oferujemy także ich druk. Banery typu L mogą być drukowane jednostronnie lub z dwóch oraz trzech stron. Nasze L banery są drukowane na materiałach Fronlit 510g oraz Blockout 610g. Zamówiony u nas system zawiera stelaż aluminiowy oraz torbę transportową. Wszystkie L-banery objęte są usługą wymiany grafiki.

 

Jesteś ciekaw, ile kosztuje projekt i produkcja baneru typu L?


Zapraszamy do współpracy!