Projektowanie reklamy - reklama prasowa, reklama w internecie

Projektowanie reklamy

Reklama prasowa & online

Studio OKO GRAphia specjalizuje się w projektowaniu reklam do gazet, magazynów, czasopism branżowych a także tworzeniu reklam na media społecznościowe takie jak Facebook, Instagram, Twitter! Projektujemy reklamy, które w efektowny i elegancki sposób odzwierciedl ą tożsamość Twojej firmy lub produktu.

 

Reklama

Bez reklamy dzieje się coś strasznego: N I C !!! Reklama to promowanie produktów i usług poprzez przekazywanie właściwych komunikatów właściwym ludziom za pośrednictwem odpowiednich mediów. Udany projekt reklamy to właściwe połączenie koloru, grafiki, typografii, przekazu i obrazu. OKO GRAPhia projektuje i realizuje reklamy do gazet, magazynów, czasopism branżowych, stron internetowych oraz reklamy na potrzeby mediów społecznościowych. Niezależnie od tego, czy chcesz sprzedać swój produkt, czy przyciągnąć nowych klientów: dzięki profesjonalnym projektom zapewniamy, że Twoja reklama zwróci uwagę odbiorców i zachęci ich do działania.

 

+ Zapraszamy do obejrzenia stworzonych przez nas reklam

 

 

Projekty reklamy prasowej

 

Reklama w internecie

Wraz z pojawieniem się internetu cyfrowa wymianya informacji na świecie przeżywa ogromny wzrost. Komputery, tablety i smartfony stały się integralną częścią naszego codziennego życia. Facebook, Instagram, Twitter to największe platformy mediów społecznościowych z milionami użytkowników dziennie. Dzięki nieograniczonym możliwościom i różnorodności form, internet stał się jednym z najważniejszych sposobów promowania biznesu i skutecznego dotarcia do potencjalnych klientów.

Planujesz reklamę w Internecie? Studio OKO GRAPhia oferuje nieszablonowe realizacje: tworzenie reklam i kampanii reklamowych na potrzeby mediów społecznościowych, portali, sklepów i stron internetowe. Zapraszamy do współpracy!

 

Projekty reklamy online

 

Reklama prasowa

Pomimo to że reklama w internecie cieszy się dużym zainteresowaniem, z pewnością nie możemy zapominieć o mediach tradycyjnych. Reklamy w gazetach, czasopismach, książkach, folderach reklamowych, ale także na samochodach i banerach wciąż docierają do dużej grupy społeczenstwa.

 

Reklama do czasopism

 

Chciałbyś mieć reklamę przeznaczoną do promowania Twojego produktu lub zaoferowania usługi? Studio OKO GRAPhia pomoże ci zaprojektować przykuwającą uwagę reklamę. Niezależnie od tego, czy chodzi o promocję Twojego produktu, usługi czy o nagłośnienie wydarzenia kulturalnego w czasopiśmie, gazecie lub na ulotce. OKO GRAPhia stworzy dla Ciebie profesjonalny projek reklamowy w najlepszej cenie.

 

Jesteś ciekaw, ile może kosztować stworzenie reklamy?


Zapraszamy do współpracy!