Projektowanie i druk ulotek składanych i standardowych

OKO GRAPhia flyers ontwerpen

Profesjonalne projektowanie ulotek

Ulotka jest najtańszą i zapewne dlatego najbardziej rozpowszechnioną formą drukowanej reklamy. Ulotki spotyka się na każdym kroku. W sklepie, skrzynce pocztowej, za wycieraczką auta lub w każdym innym miejscu, które daje szansę spotkania potencjalnego klienta. Studio OKO GRAPhia specjalizuje się w kompleksowej obsłudze w obrębie produkcji ulotek - od przygotowania projektu aż do druku.

 

Co to jest ulotka?

Ulotka to bardzo często stosowane źródło wiedzy o organizacji, materiał reklamowo-informacyjny, którego przeczytanie powinno zająć jak najmniej czasu, a jednocześnie dostarczyć jak największej ilości informacji. Informacje, które zostaną umieszczone na ulotce powinny być rzeczowe i konkretne – wymaga to bardzo precyzyjnego określenia jej celu. Przy konstrukcji ulotki często stosowane są podtytuły, śródtytuły oraz wypunktowania, które pozwalają zapewnić zwięzłość. Inaczej będzie przygotowana ulotka, której zadaniem jest informować o działaniach organizacji, inaczej taka, która zaprasza na koncert.

 

Ulotki składane

 

Rodzaje ulotek

Ulotki są uznawane za najlepszą formę reklamy. Niewielki rozmiar oraz możliwość zawarcia na niej dowolnej ilości treści sprawia, że doskonale trafiają do klientów. Szeroki wybór kształtów oraz rodzajów pozwala każdej firmie odpowiednią dla nich informację reklamową. Umieszczenie na nich przyjemnej dla oka grafiki dodatkowo przyciąga wzrok. Jest to również doskonały sposób, by przekazać najważniejsze informacje o firmie. Rodzaje ulotek reklamowych są określane poprzez rodzaj zagięcia (falcowania). Ulotki mogą różnić się formatem - od bardzo dużych do małych, nawet wielości wizytówki.

 

Ulotki proste

Ulotki proste składają się z jednego arkusza papieru (bez łamu). Ulotki proste mogą być jednostronnie lub dwustronnie zadrukowane.

 

Ulotka jednostronna

 

Ulotka składana na pół

Ulotki składane na pół są najpopularniejsze ze wszystkich ulotek. Ulotka jest złożona jeden raz na środku. Po złożeniu powstają cztery strony na których można umieścić kilka zdjęć oraz informacji.

 

Ulotka składana na pół

 

Ulotka składana w cetkę

Ulotka jest złożona w dwóch miejscach dzięki czemu powstaje sześć stron, które możesz wypełnić treścią. Możesz również zlecić zaprojektowanie i wydrukowanie ulotek składanych na 8, 12 i 16 stron.

 

Ulotka składana w cetkę

 

Ulotka składana w zetkę

Nazwa mówi sama za siebie: strony ulotki są zaginane w przeciwnych kierunkach, co daje efekt harmonijki lub litery Z. Oferujemy 6, 8 i 10 stronicowe ulotki składanie zygzakiem.

 

Ulotka składana w cetkę

 

Ulotki nietypowe

Oczywiście istnieje możliwość zaprojektowania ulotki odbiegającej od powszechnie przyjętych standardów. Papier pozwala wyczarować cuda, można go sładać na wiele różnych sposobów, wystarczy tylko odrobina wyobraźni.

Projekty ulotej składanych nietypowo

 

 

Projektowanie ulotek

Studio OKO GRAPia projektuje ulotki z indywidualnym podejściem do potrzeb klienta. Oferujemy niepowtarzalne projekty ulotek oraz zapewnimy fachową pomoc i doradztwo. Wiedza, doświadczenie, wyobraźnia, nowoczesność, profesjonalny design to tylko część atutów jakimi może poszczyć się nasze studio. Jeżeli poszukują Państwo wsparcia w budowaniu ciekawych i skutecznych rozwiązań wizerunkowych – zachęcamy do podjęcia współpracy.

 

Jesteś ciekaw, ile może kosztować ulotka?


Zapraszamy do współpracy!