Tablice reklamowe - projektowanie billboardów, szyldów, tablic reklamowych

Projektowanie billboardów, szyldów, tablic reklamowych

Projektowanie tablic reklamowych

Chcesz zaprojektować tablicę reklamową promujacą Twoją firmę, produkt lub wydarzenie? Trafiłeś pod dobry adres! Studio OKO GRAPhia specjalizuje się w projektowaniu reklamy zewnętrznej w tym tablic reklamowych, nazywanych często billboardami. Od projektowania znaków chodnikowych, tablic elewacyjnych, budowlanych, informacyjnych lub tablic dla agencji nieruchomości, reklam na boiska piłkarskie po kampanie billboardowe. Projektujemy przyciągające uwagę, niepowtarzalne tablice reklamowe, których wygląd podkreśli wizerunek Twojej firmy i przyciągnie uwagę odbiorcy.

 

Tablice reklamowe

Tablice reklamowe mogą mieć dosłownie różne kształty i rozmiary. Ten duży, rzucający się w oczy nośnik reklamy jest wykorzystywany przez wiele firm i organizacji. Począwszy od małych przedsiębiorców, sklepów a skończywszy na wielkich galeriach handlowych lub klubach sportowych. Billboardy możemy spotkać wzdłuż drogi, na obiektach handlowych, biurowcach, budowach lub podczas wydarzeń kulturalnych. Największą zaletą billboardów jest to, że łatwo je zauważyć. Ludzie odruchowo patrzą na billboardy, ponieważ są one duże. Dobrze zaprojektowane billboardy skutecznie przyciągają więc uwagę potencjalnych klientów.

 

Projekty tablic reklamowych

 

Projektowanie billboardów

W obecnych czasach społeczeństwo żyje w pośpiechu, ludzie są zawsze w ruchu i spędzają dużo czasu w samochodzie na drodze. Billboardy są wiec pasującą do naszego trybu życia formą reklamy. Duży rozmiar w połączeniu z efektownym designem, który mimo krótkiego spojrzenia skłania widza do zastanowienia się nad informacja lub prezentowanym produktem. Taka jest pożądana funkcja każdego billboardu!

 

Projekty tablic z reklamą

 

OKO GRAPhia posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu billboardów. Zajmujemy się oprawą graficzną szyldów i tablic reklamowych we wszystkich wariantach. Od tabliczek informacyjnych, tablic elewacyjnych, znaków drogowych, tablic budowlanych, tablic sportowych, tabliczek dla agencji nieruchomości po infografiki. Duże, małe, do wewnątrz lub na zewnątrz. Możemy zaprojektować Twój billboard spójnie z tożsamością Twojej firmy lub stworzyć zupełnie coś pojechanego. Wszystko jest możliwe!

 

 

Projektowanie billboardów

 

Jesteś ciekaw, ile kosztuje projekt tablicy reklamowej?


Zapraszamy do współpracy!