Wizytówki
opracowanie graficzne i druk wizytówki

Projektowanie wizytówek

Pomimo że w dzisiejszych czasach wszystkie informacje można znaleźć w Internecie, wizytówka jest nadal skutecznym sposobem wymiany danych kontaktowych z potencjalnymi klientami. Masz własną firmę i chciałbyś zaprojektować wizytówkę? OKO GRAPhia specjalizuje się w projektowaniu oryginalnych i profesjonalnych wizytówek. Zaprojektuj z nami własną wizytówkę i pozostaw dobre pierwsze wrażenie, gdziekolwiek jesteś!

 

Projektowanie wizytówek

Spotkanie biznesowe bez wymiany wizytówek? Niewiarygodne, prawda? Wizytówki to wciąż najważniejszy materiał reklamowy. Rzut oka na przód i tył; kilka sekund ma decydujące znaczenie dla żeby wywrzeć wrażenie na kliencie. Wspaniałą rzeczą jest to, że możesz wpłynąć na to pierwsze wrażenie! Zarówno projekt wizytówki jak i materiał na którym została wydrukowana są bardzo ważne. W końcu Twoja wizytówka musi wyróżniać się spośród wielu innych na targach, spotkaniach biznesowych i na długo zapadać w pamięć potencjalnego klienta. Potrzebujesz nieszblonowego ptojektu wizytówki? Projektujemy wizytówki w wersji klasycznej lub wizytówki składane, spójne z wizerunkiem firmy lub wizytówki na potrzeby osób prywatnych.

 

Projektowanie wizytówek

 

Twoja idealna wizytówka

Twoja wizytówka to pierwsza rzecz, którą pokazujesz o swojej firmie. Wizytówka musi więc przyciągać uwagę, ale jednocześnie odzwierciedlać to, co reprezentujesz Ty i Twoja firma. Wizytówka nie jest czymś, co możesz zrobić i wydrukować w domu. Logo i tekst muszą komunikować i przemawiać na pierwszy rzut oka. Obejmuje to pozycjonowanie, użycie koloru, wybór czcionki. Papierowe lub plastikowe wizytówki muszą mieć odpowiednią grubość, sam projekt musi wyglądać dobrze i czysto. Wizytówka powinna informować o tym, co robisz i jak to robisz.

 

Jakie informacje powinny znaleźć się na wizytówce?

  • Twoje imię i nazwisko,
  • Logo firmy,
  • Nazwa firmy,
  • Numer telefonu,
  • Adres strony internetowej,
  • Adres email,
  • Ewentualnie adres firmy.

 

Podaruj swoim wizytówkom coś ekstra!
Czasami fajnie jest dodać dodatkowy element na odwrocie wizytówki:

  • Twoje zdjęcie, zdjęcie firmowe, zdjęcie produktu, ilustrację, grafikę, kalendarz itp.,
  • Misję Twojej firmy, hasło firmowe,
  • Kod QR

 

Projekty wizytówek firmowych

 

Jaki jest odpowiedni format wizytówki?
Standardowy rozmiar wizytówki to 85×55 mm, możesz wybrać wizytówkę pionową lub poziomą. Wizytówki w tym formacie są tak duże jak karta bankowa. Nie bez powodu. Dzięki takiemu formatowi, Twoi klienci i współpracownicy mogą łatwo przechowywać Twoją wizytówkę w portfelu.

Wizytówki w innym formacie
SPotrzebujesz wizytówki, która wygląda trochę inaczej? Wizytówki mogą mieć inny rozmiar niż standardowy. Mogą być produkowane w różnych kształtach lub mieć zaokraglone lub scięte rogi. Dzięki temu Twoja wizytówka wyróżnia się na tle konkurencji.

Jaki rodzaj papieru jest odpowiedni dla wizytówek?
Wizytówki mogą być drukowane na różnych rodzajach papieru. Ważną rzeczą jest, aby zwrócić uwagę na jakość papieru i związaną z nim gramaturę. Grubszy karton będzie się mniej wyginać w rogach. Poza tym wizytówki drukowane na grubym papierze wyglądają bardziej profesjonalnie. Zalecamy papier o gramaturze co najmniej 300 gramów.

Chcesz się wyróżnić wyjątkową wizytówką?
Wizytówki wcale nie musza być drukowane na kartonie. Niestandardowy wybór materiału na wizytówki sprawi, że będzie ona oryginalna i łatwo wpadnie w oko. Pomyśl o wizytówce drukowanej na przezroczystym PCV, aluminium, drewnie lub ekologicznej tekturze.

 

Karty wizytowe

 

Jesteś ciekaw, ile kosztuje projekt wizytówki?


Zapraszamy do współpracy!